logo_high_resolution.png

HämeCup 2020

C-tytöt pelasivat lauantaina 19.9. ja B-tytöt sunnuntaina 20.9.

Pelipaikkoina toimivat:

 

Kilpasarja (B- ja C-tytöt): Nummikeskus, Kylätie 24, 13500 Hämeenlinna 

 

Haastajasarja (C-tytöt): Jukolan koulu, Liivuorentie 24, 13500 Hämeenlinna

Valokuvia vuoden 2019 turnauksesta:

C-Tyttöjen kilpasarja
 
B-Tyttöjen kilpasarja
C-tytöt, kilpasarja 19.9. Nummikeskus

LOHKO A                O V T H  M:M  P

 

Oilers NG              3 2 1 0  7:4  5

KalvKe                 3 2 0 1  4:2  4

SCU/Häme Stars         3 0 2 1  4:6  2

Pelicans               3 0 1 2  1:4  1

Pelicans - Oilers NG               0-2

SCU/Häme Stars - KalvKe            0-2

Pelicans - SCU/Häme Stars          1-1

KalvKe - Oilers NG                 1-2

Oilers NG - SCU/Häme Stars         3-3

KalvKe - Pelicans                  1-0

LOHKO B                O V T H  M:M  P

Classic                3 2 0 1  5:2  4

PSS                    3 2 0 1  5:3  4

EräViikingit           3 2 0 1  4:6  4

SB-Pro                 3 0 0 3  2:5  0

EräViikingit - Classic             0-4

PSS - SB-Pro                       2-1

Classic - PSS                      0-2

SB-Pro - EräViikingit              1-2

EräViikingit - PSS                 2-1

Classic - SB-Pro                   1-0

SIJOITUSOTTELUT

 

A4-B4:

Pelicans - SB-Pro                  3-0
 

A3-B3:

SCU/Häme Stars - EräViikingit      2-1RL
 

A2-B2 (Pronssiottelu):

KalvKe - PSS                       2-3RL
 

A1-B1 (Loppuottelu):

Oilers NG - Classic                2-1

C-tytöt, haastajasarja 19.9. Jukolan koulu

LOHKO A                O V T H  M:M  P

Oilers                 3 3 0 0  7:2  6

Häme Stars             3 2 0 1 10:9  4

SB Naantali            3 1 0 2  6:8  2

FBC Turku              3 0 0 3  5:9  0

Häme Stars - SB Naantali           4-2

FBC Turku - Oilers                 0-1

Häme Stars - FBC Turku             5-4

Oilers - SB Naantali               3-1

SB Naantali - FBC Turku            3-1

Oilers - Häme Stars                3-1

LOHKO B                O V T H  M:M  P

Blackbirds             3 2 0 1  7:5  4

SC Weikot              3 2 0 1  8:6  4

LoSB                   3 2 0 1 10:8  4

Tuomarilan Urheilijat  3 0 0 3  2:8  0

Blackbirds - SC Weikot             3-1

Tuomarilan Urheilijat - LoSB       1-4

SC Weikot - Tuomarilan Urheilijat  2-0

LoSB - Blackbirds                  3-2

Blackbirds - Tuomarilan Urheilijat 2-1

SC Weikot - LoSB                   5-3

SIJOITUSOTTELUT

 

A4-B4:

FBC Turku - Tuomarilan Urheilijat  5-2
 

A3-B3:

SB Naantali - LoSB                 2-1
 

A2-B2 (Pronssiottelu):

Häme Stars - SC Weikot             6-1
 

A1-B1 (Loppuottelu):

Oilers - Blackbirds                3-0

B-tytöt, kilpasarja 20.9. Nummikeskus

LOHKO A                O V T H  M:M  P

Häme Stars Musta       3 2 1 0 10:2  5

PSS                    3 2 1 0  7:3  5

FBT Karhut             3 0 1 2  8:14 1

SB Vantaa              3 0 1 2  7:13 1

Häme Stars Musta - PSS             1-1

SB Vantaa - FBT Karhut             6-6

Häme Stars Musta - SB Vantaa       3-0

FBT Karhut - PSS                   1-2

PSS - SB Vantaa                    4-1

FBT Karhut - Häme Stars Musta      1-6

LOHKO B                O V T H  M:M  P

EräViikingit           3 3 0 0 12:2  4

Classic                3 2 0 1  8:5  4

Häme Stars Punainen    3 0 1 2  1:7  1

O2                     3 0 1 2  3:10 1

Häme Stars Pun. - Classic          0-1

O2 - EräViikingit                  0-4

Classic - O2                       5-2

EräViikingit - Häme Stars Punainen 5-0

Häme Stars Pun. - O2               1-1

Classic - EräViikingit             2-3

SIJOITUSOTTELUT

 

A4-B4:

SB Vantaa - O2                     1-0
 

A3-B3:

FBT Karhut - Häme Stars Punainen   3-2RL
 

A2-B2 (Pronssiottelu):

PSS - Classic                      0-2
 

A1-B1 (Loppuottelu):

Häme Stars Musta - EräViikingit    2-5