logo_high_resolution.png

HämeCup 2017

C-tytöt pelasivat lauantaina 16.9. ja B-tytöt sunnuntaina 17.9.

Pelipaikkoina toimivat Jukolan koulu ja Iittala-halli

C-tytöt, kilpasarja 16.9.2017 Iittala-halli

LOHKO A                O V T H  M:M  P

 

Steelers               3 3 0 0 15:2  6

Classic                3 2 0 1  6:3  4

PSS                    3 1 0 2  4:13 2

Blackbirds             3 0 0 3  3:10 0

Steelers - Classic                 1-0

PSS - Blackbirds                   2-1

Classic- PSS                       3-1

Blackbirds - Steelers              1-5

Steelers - PSS                     9-1

Blackbirds - Classic               1-3

LOHKO B                O V T H  M:M  P

SB-Pro                 3 3 0 0 14:6  6

Josba                  3 2 0 1  8:6  4

LoSB                   3 1 0 2 12:9  2

SB Vantaa              3 0 0 3  6:19 0

SB Vantaa - SB-Pro                 2-6

Josba - LoSB                       2-1

SB-Pro - Josba                     4-2

LoSB - SB Vantaa                   9-3 SB-Vantaa - Josba                  1-4

SB-Pro - LoSB                      4-2

SIJOITUSOTTELUT

 

A4-B4:

Blackbirds - SB Vantaa             3-2
 

A3-B3:

PSS - LoSB                         3-7
 

A2-B2 (Pronssiottelu):

Classic - Josba                    3-2
 

A1-B1 (Loppuottelu):

Steelers - SB Pro                  1-8

C-tytöt, haastajasarja 16.9.2017 Jukolan koulu

LOHKO A                O V T H  M:M  P

Steelers               3 3 0 0 20:2  6

SalPa/TPS              3 1 1 1  7:5  3

GrIFK                  3 1 1 1  6:4  3

FC Tuusula             3 0 0 3  0:22 0

 

Steelers - FC Tuusula             13-0

SalPa/TPS - GrIFK                  1-1

Steelers - SalPa/TPS               4-1

GrIFK  - FC Tuusula                4-0

FC Tuusula - SalPa/TPS             0-5

GrIFK - Steelers                   1-3

LOHKO B                O V T H  M:M  P

EräViikingit Akatemia  3 3 0 0 15:3  6

SB Heinola             3 2 0 1  8:4  4

SBS Masku              3 1 0 2  8:8  2

PSS Akatemia           3 0 0 3  1:17 0

SBS Masku - EräViikingit Akatemia  2-3

SB Heinola - PSS Akatemia          3-0

EräViikingit Akatemia - SB Heinola 2-1

PSS Akatemia - SBS Masku           1-4

SBS Masku - SB Heinola             2-4

EräViikingit Akatem. - PSS Akatem.10-0

SIJOITUSOTTELUT

 

A4-B4:

FC Tuusula - PSS Akatemia          0-7
 

A3-B3:

GrIFK - SBS Masku                  3-2
 

A2-B2 (Prossiottelu):

SalPa/TPS - SB Heinola             2-4
 

A1-B1 (Loppuottelu);

Steelers - EräViikingit Akatemia   4-0

B-tytöt, kilpasarja 17.9.2017 Iittala-halli

LOHKO A                O V T H  M:M  P

Steelers               3 3 0 0 13:4  6

RSS Panthers/LoSB      3 2 0 1 10:6  4

PSS                    3 1 0 2 11:9  2

Tikkurilan Tiikerit    3 0 0 3  4:19 0

Steelers - Tikkurilan Tiikerit     7-1

PSS - RSS Panthers/LoSB            2-4

Tikkurilan Tiikerit - PSS          2-8

RSS Panthers/LoSB - Steelers       2-3

Steelers - PSS                     3-1

RSS Panthers/LoSB - Tiikerit       4-1

LOHKO B                O V T H  M:M  P

LoSB                   3 2 0 1 11:6  4

Koovee                 3 2 0 1 10:12 4

PSS Akatemia           3 1 1 1 10:10 3

FBC Loisto             3 0 1 2 10:13 1

PSS Akatemia - FBC Loisto          4-4

LoSB - Koovee                      5-1

FBC Loisto - LoSB                  1-3

Koovee - PSS Akatemia              3-2

PSS Akatemia - LoSB                4-3

FBC Loisto - Koovee                5-6

SIJOITUSOTTELUT

 

A4-B4:

Tikkurilan Tiikerit - FBC Loisto   3-5
 

A3-B3:

PSS - PSS Akatemia                 1-0
 

A2-B2 (Pronssiottelu):

RSS Panthers/LoSB - Koovee         6-2
 

A1-B1 (Loppuottelu):

Steelers - LoSB                    1-2